Breaking


Παρασκευή 29 Οκτωβρίου 2021

Εσωκομματικές εκλογές της ΝΔ στην Κορινθία για την ανάδειξη Προέδρου & Μελών της Δ.Ε.Ε.Π. Προέδρων των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων – Ποιοί εξελέγησαν

Την Κυριακή 24/10/2021 πραγματοποιήθηκαν οι Εσωκομματικές εκλογές για την Διοικούσα Επιτροπή Εκλογικής Περιφέρειας (Δ.Ε.Ε.Π.)  Κορινθίας της Νέας Δημοκρατίας. Θα θέλαμε θερμά να ευχαριστήσουμε όλα τα εγγεγραμμένα μέλη που συμμετείχαν  (δια ζώσης και ηλεκτρονικά) για την ανάδειξη Προέδρου & Μελών της Δ.Ε.Ε.Π., Προέδρων των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων (ΔΗΜ.Τ.Ο) & Μελών Δημοτικών Τοπικών Επιτροπών (ΔΗΜ.Τ.Ε) καθώς και στην εκλογή Σύνεδρων για το επερχόμενο συνέδριο της Νέας Δημοκρατίας.

ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Ε.Ε.Π. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΣΟΥΦΡΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου

ΜΕΛΗ Δ.Ε.Ε.Π. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
  2. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  3. ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
  4. ΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κων/νου
  6. ΡΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  7. ΡΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου
  8. ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ευθυμίου
  9. ΦΙΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΤΟ ΒΕΛΟΥ-ΒΟΧΑΣ

ΒΟΡΙΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου

ΜΕΛΗ ΔΗΜ.ΤΕ ΒΕΛΟΥ-ΒΟΧΑΣ

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
  2. ΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου
  3. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  4. ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Διονυσίου
  6. ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Βασιλείου
  7. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ευαγγέλου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΤΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

ΜΕΛΗ ΔΗΜ.ΤΕ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

1.ΓΚΡΟΥΤΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Παναγιώτη

2.ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Αναστασίου

3.ΜΗΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ του Κοσμά

4.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου

6.ΣΚΑΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ιωάννη

7. ΤΣΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΔΗΜ.ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ-ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κων/νου

ΜΕΛΗ ΔΗΜ.ΤΕ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ-ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

1.ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

2.ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου

3.ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη

4.ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου

5.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Κων/νου

6.ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κων/νου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

ΜΕΛΗ ΔΗΜ.ΤΕ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

1.ΓΚΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

2.ΔΟΥΡΔΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα

3. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του Σωτηρίου

4. ΚΕΚΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

5.ΚΟΝΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου

6. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων/νου

7. ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου

8. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του Κων/νου

9. ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΑΝΝΑ του Βλασσίου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΤΟ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου

ΜΕΛΗ ΔΗΜ.ΤΕ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανδρέα

      2.ΔΕΔΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αποστόλου

3.ΖΑΡΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Αναστασίου

4.ΛΕΒΙΔΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του Ηλία

5.ΜΠΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Γεωργίου

6.ΝΤΑΓΙΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

7.ΣΚΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

8.ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κων/νου

9.ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Γεωργίου

ΣΥΝΕΔΡΟΙ Ν. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΛΟΥΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου -585 ψήφοι            

ΓΚΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου -543 ψήφοι             

ΡΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου -403   ψήφοι                        

ΚΕΚΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου -368  ψήφοι                    

ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευθυμίου -242 ψήφοι           

ΓΚΡΟΥΤΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Παναγιώτη -207  ψήφοι               

ΦΙΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου -199  ψήφοι                         

ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου -167  ψήφοι           

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου – 165 ψήφοι

ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ευθυμίου -110 ψήφοι                          

 ΤΑΓΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κων/νου -84  ψήφοι                                            

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Γεωργίου -48  ψήφοι       

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου