![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/sfdgre.jpg)
Η περιφορά πραγματοποιήθηκε εντός του Νοσοκομείου Κορίνθου και προαύλιου χώρου ξεκινώντας από την κεντρική είσοδο και καταλήγοντας με πομπή στο εκκλησάκι των Αγίων Αναργύρων.
Στην Ακολουθία του Επιταφίου παραβρέθηκαν ο Αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας Αναστάσιος Γκιολής, o αντιδήμαρχος Κορινθίων Βαγγέλης Παπαϊωάννου μαζί με Γεωργία Στριμενοπούλου, Αναπληρώτρια Δημάρχου και Αντιδήμαρχος και πλήθος κόσμου.
![Αυτή η εικόνα δεν έχει ιδιότητα alt. Το όνομα του αρχείου είναι 09c45803-bcef-4973-8e90-0c936c5fc977_sHz-638x850.jpg](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/09c45803-bcef-4973-8e90-0c936c5fc977_sHz-638x850.jpg)
![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/zdb-638x850.jpg)
![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/wagrdeq-638x850.jpg)
![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/gfas-638x850.jpg)
![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/dfyikj-478x850.jpg)
![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/3610a6e6-55ef-4b66-8532-f5eb5b85100b-1-850x638.jpg)
![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/cfd87ef2-0f8a-4115-b1c3-864398c115af-1-850x638.jpg)
![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/fa034691-b507-462c-ab1e-3f43b850704b-1-638x850.jpg)
![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/nhgfd-850x478.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου