Η οργάνωση Μελών ΣΥΡΙΖΑ -ΠΣ Σικυωνίων ανακοινώνει εκδήλωση με θέμα: «Ευρωπαϊκές πολιτικές για τη χώρα και την Περιφέρεια«.
Ομιλητής στην εκδήλωση θα είναι ο Νικόλας Φαραντούρης (Καθηγητής Ευρωπαϊκού Δικαίου Πανεπιστημίου Πειραιώς, Σύμβουλος Ευρωπαϊκής Πολιτικής Προέδρου ΣΥΡΙΖΑ -ΠΣ και Υποψήφιος Ευρωβουλευτής).
Η Εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 18 Απριλίου στις 19.30, στα γραφεία της Οργάνωσης μελών Σικυωνίων (Περιάνδρου 10, Κιάτο – απέναντι από το βοβλιοπωλείο Καλού).
![](https://syrizakorinthias.files.wordpress.com/2024/04/ceb5cebaceb4ceb7cebbcf89cf83ceb7-cea0cf81cf8ccf83cebacebbceb7cf83ceb7-cf84ceb5cf84cf81ceacceb3cf89cebdceb7.png?w=1024)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου