Όταν κάλεσε το αστυνομικό τμήμα η μητέρα της έλαβε την απάντηση πω μεγαλοποιεί το θέμα
Μητέρα ανήλικης κατήγγειλε στο MEGA και το «Ακόμα δεν είδες τίποτα» την απάθεια των αστυνομικών με την οποία βρέθηκε αντιμέτωπη, όταν θέλησε να καταγγείλει το διαδικτυακό bullying που δέχτηκε η κόρη της.
Όπως ανέφερε η μητέρα, συμμαθήτρια της κόρης της της έβγαλε με δόλο κάποιες φωτογραφίες του προσώπου της και μέσα στις επόμενες ημέρες την κάλεσε ο διευθυντής του σχολείου, ρωτώντας την εάν η κόρη της είχε λογαριασμό στα social media, καθώς μαθητές του ανέφεραν ότι είχαν δεχτεί στο κινητό τους άσεμνο υλικό της ανήλικης.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου