![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240521_214028-1024x727.jpg)
Διαβάστε μόνο στο Korinthostv.gr
Συνεδρίασε σήμερα το απόγευμα το Διοικητικό Συμβούλιο του ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ στα γραφεία της ομάδας.
Κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης συζητήθηκαν μεταξύ άλλων η συμπλήρωση των μελών του ΔΣ ώστε να υπάρχουν 9 σύμβουλοι, η Διοικητική και οικονομική λογοδοσία-ενημέρωση από τους κύριους Πιέτρη, Σουφρίλα , Τριαντάφυλλο για το διάστημα που διοίκησαν το σωματείο και ο Καθορισμός ημερομηνίας Γενικής Συνελεύσεως Σωματείου.
Τα δύο νέα μέλη του Δ.Σ είναι οι κύριοι Παναγιώτης Πιτσάκης και Θανάσης Πισιμίσης.
![](https://korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240521_200844__01-850x638.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου